PC team spol.s r.o.
Servis informačných technológií

Sme obchodná a hlavne servisná spoločnosť kancelárskej, výpočtovej techniky a spotrebnej elektroniky. Poskytujeme servisné zabezpečenie na celom území Slovenskej republiky. S predajom a servisom výpočtovej techniky sa zaoberáme od svojho vzniku, od roku 1996 a máme viac ako 25 ročné skúsenosti. Zabezpečujeme komplexné alebo čiastočné potreby našich zákazníkov, ktorými sú menšie a stredne veľké spoločnosti. Sme schopní pre Vás zaistiť široké spektrum služieb v závislosti na tom, čo presne vyhovuje Vašim potrebám.

My sa postaráme o výpočtovú techniku a vy o vaše podnikanie

Garancia kvality TSQ 7 zo 7

Záleží nám na tom, aby ste výpočtovej technike z druhej ruky mohli veriť a pokračovali v jej príbehu ďalej. Preto sme zadefinovali najvyšší štandard renovovanej výpočtovej techniky. Vďaka našej garancii kvality TSQ 7 zo 7 máte istotu, že produkt je v 100 % funkčnom stave a že sa na neho môžete naozaj spoľahnúť.

100% funkčné a vyčistené produkty

Naše produkty nie sú v 100 % funkčnom stave. Každá súčiastka je poctivo vyčistená a pripravená na ďalšie používanie.

Minimálne 2-ročná záruka

Nie polroka, ani rok. Na každý náš produkt vám automaticky dávame záruku 2 roky. V prípade záujmu si ju však môžete predĺžiť až na 5 rokov.

Garancia výdrže batérie BatteryCARE

Vďaka hĺbkovým záťažovým testom poctivo skontrolujeme stav batérie. Ak je jej kapacita nedostatočná (pod 60 %), ihneď ju vymieňame za novú. Okrem toho ponúkame 2-ročnú záruku na elektroniku a 1 rok záruku na udržanie kapacity batérie nad 33% jej pôvodnej kapacity.

Novo-potlačená lokalizovaná klávesnica

Každý jeden notebook má od nás novo-potlačenú klávesnicu a lokalizáciu pre krajinu, pre ktorú je určený. Naša laserová technológia to zvládne ľavou-zadnou.

Vybrali sme pre vás prémiové renovované notebooky a PC za bezkonkurenčné ceny.

6+

kategórií

8+

značiek

600+

produktov

135000+

spokojných zákazníkov